PURALO GARANTIJOS

POLESTERIO GARANTIJOS

Techninių savybių garantija skardai su “Purall” padengimu. Ši garantija apima rūdžių susidarymą ant stogo skardos tokiu mastu, kad dėl korozijos ant paviršiaus atsirastų skylės.

Estetinių savybių garantija skardai su “Purall” padengimu. Ši garantija apima dangos reikšmingą nevienodą spalvos pasikeitimą, skilinėjimą arba lupimąsi.

Techninių savybių garantija skardai su “Polester” padengimu. Ši garantija apima rūdžių susidarymą ant stogo skardos tokiu mastu, kad dėl korozijos ant paviršiaus atsirastų skylės.

Estetinių savybių garantija skardai su “Polester” padengimu. Ši garantija apima dangos reikšmingą nevienodą spalvos pasikeitimą, skilinėjimą arba lupimąsi.

skardos padengimas

PURALAS(PU)
Puralo danga yra atspari atmosferos poveikiui ekstremaliomis klimato sąlygomis ir ypač korozijai. Ji atspari ultravioletiniams spinduliams, neišblunka, ja lengva valyti, o taip pat tinka projektams, kuriems reikia ypač tvirtos, ilgalaikės dangos.

PLASTIZOLIS (PVC)
Plastizolj galima naudoti pastatų išorei ir vidui. Jis labai atsparus korozijai ir gana atsparus klimato poveikiui. Padengti plastizoliu lakštai lengvai formuojami, su jais patogu dirbti. Lietuvoje plalstizolis naudojamas vidaus darbams, nes jis nėra atsparus mūsų klimatui.

POLESTERIS (PE)
Poliesterio danga dėl savo lygaus ir švelnaus paviršiaus ypač tinka vidaus apdailai, o taip pat išorės sienoms ir stogams. Ši danga tinka maisto pramonės objektu vidaus apdailai ir yra atestuota šiai paskirčiai Lietuvos valstybinio visuomenės sveikatos centro

Įvertinkite šio puslapio informaciją

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Skambinti