UAB “Milijonas stogų” registracijos adresas: Pakalnučių g. 7, Netonių km

Ofisas: Karaliaus Mindaugo pr. 37 Kaunas 44307 mob. +37065629133 [email protected]

BŪTINA SUSITARTI DĖL SUSITIKO IŠ ANKSTO, NES DAŽNAI BŪNU IŠVYKĘS Į OBJEKTUS

Sandėlys: Gaižiūnų g. 70, Kaunas 50111

Įm. k. 304856767 / PVM k. LT100011724116

A/s LT794010051004283755 Luminor bankas b.k. 40100 swift: AGBLLT2X

Eugenijus Mačiukas mob. 8 656 29133

Direktorius


Jau virš 15 metų dirbu stogų srityje, todėl galiu atsakyti į visus Jūsų klausimus. Padėsiu Jums renkantis stogo tipą, renkantis meistrus ir atliekant darbų priežiūrą.

ATSAKYMAI, KODĖL VERTA PASITIKĖTI MANIMI

Geriausia kaina

Mes neturime didelių išlaidų, todėl galime padaryti geriausią kainą.

Asmeniškai Jums pritaikytas pasiūlymas

Išsiaiškinsime, ko tikrai reikia Jums. Ko galima atsisakyti ir ką- pridėti. Asmeniškai su Jumis ar Jūsų architektu, statybininku ar vykdytoju išspręsime kiekvieną stogo mazgą. Sudalyvausime namo projektavimo etape.

Nestandartiniai skardos gaminiai

Turime visą reikalingą įrangą, pagaminti bet kokiam skardos gaminiui. Dirbame greitai, todėl Jūsų stogas bus greitai uždengtas.

Nedelsiant Jums sukomplektuosime lietaus sistemą

Tiksliai suskaičiuosime kiek reikia latako laikiklių, jungčių ir kitų papildomų elementų. Ir iš karto juos pateiksime.

Išmatuosime stogą

Tiksliai išmatuosime stogą ir sukomplektuosime visus papildomus elementus.Pateiksime rekomendacijas kas labiausiai tinka Jūsų namui.

Parekomenduosime meistrus

Galime ir prižiūrėti darbų atlikimo kokybę bei konsultuoti meistrus.

MŪSŲ ĮMONĖS ISTORIJA

Mūsų įmonės istorija prasidėjo, kai mano tėvas Eugenijus Mačiukas 1997 m. kovo 27 d. įkūrė įmonę UAB „Šaltlita“. Kadangi jis buvo geras šaldymo ir šildymo įrengimų specialistas, tad firma specializavosi būtent šioje srityje. Tuomet aš dar buvau paauglys, bet prisimenu, kad tėčio verslas buvo sėkmingas. „Šaltlita” remontavo parduotuvių šaldytuvus ir bendradarbiavo su Kauno švietimo skyriumi, aptarnaudavo visas Kauno mokyklų ir darželių valgyklas.

Po kelių metų Lietuvoje prasidėjo didžiųjų prekybos centrų antplūdis. Tačiau juos aptarnaudavo įmonės, kurios pačios tiekdavo šaldytuvus ir kitus įrenginius, todėl mūsų verslui įsitvirtinti šioje srityje buvo sudėtinga.

2000– aisiais metais mano tėvas Eugenijus „Veikliųjų žmonių bendrijoje“ susipažino su būsimu savo kolega Rolandu. Rolandas turėjo didelę patirtį stogų dengimo srityje, bet dirbo pagal patentą jam reikėjo įmonės norint toliau tęsti veiklą.

Mano tėvui buvo būtina nauja verslo kryptis, o Rolandui reikėjo arba susikurti savo įmonę, arba sujungti savo veiklą su tėvu. Taigi susiklosčius palankioms aplinkybėms jie kartu pradėjo dirbti stogų dengimo srityje.

2002-aisiais metais UAB „Šaltlita“ gavo apdovanojimą – DVD grotuvą iš Rannila kaip didžiausią apyvartą padaręs atstovas.

2003 metais aš baigiau Kauno technologijos universitetą, mechanikos inžinerijos specialybę, ir įsijungiau į įmonės veiklą. Prisimenu, kad tuomet stogo išmatavimus skaičiuodavau visą darbo dieną, o dabar tai tetrunka vos 15-30 minučių.

2005 metais pradėjome plėsti savo veiklą ir priėmėme naujus vadybininkus, kurie dirbo stogų dengimo srityje. Šaldymo įrenginių remonto sritį uždarėme, nes mokėjimų vėlavimai iš švietimo įstaigų pasidarė nepakeliami. Taip pat, kaip kartais gyvenime atsitinka, išsiskyrė Rolando ir mano tėvo verslo keliai. Stogų versle likau aš, tėvas ir vadybininkas. Visada liksiu dėkingas Rolandui, už tai, kad jis mane išmokė šio verslo paslapčių. Džiaugiuosi, kad ir dabar mes su Rolandu palaikome labai šiltus santykius.

Prieš 2008 metų krizę pas mus dirbo 3 vadybininkai, mano žmona, aš ir tėvas. Deja, ir mes neišvengėme klaidų, tad prasidėjusi ekonominė krizė gerai mus pamokė. Teko išsiskirti su labai gerais darbuotojais, pardavimams ženkliai sumažėjus. Liko didelės skolos ir buvo galimybė paskelbti įmonės bankrotą, tačiau mes nepasidavėme ir to nepadarėme. Skolas grąžinome ne iš karto, bet esu labai dėkingas tiekėjams, kurie tikėjo mūsų šeimos verslu ir išlaukė įmonės finansinio pakilimo.

Dabar mes dirbame trise: tėvas – UAB “Šaltlita” direktorius, aš, Eugenijus, organizuoju pardavimus, o brolis Robertas atsakingas už nestandartinių skardos lankstinių gamybą.
Esu labai dėkingas šiems žmonėms, su kuriais teko kartu dirbti: Rolandui, Mindaugui, Vidučiui, Vaidui, Evaldui, Juozui ir Giedriui. Jūsų patirtis kūrė ir stiprino mūsų įmonę.
Štai tokia yra mūsų įmonės istorija, kuri perduodama iš kartos į kartą, kartu su geriausiomis šeimos vertybėmis.

Eugenijus Mačiukas jaunesnysis

Įvertinkite šio puslapio informaciją

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Skambinti