IŠSKIRTINIAI

GALECO STAL2 KVADRATINIAI LATAKAI IR LIETVAMZDŽIAI

Ar norite, kad Jūsų namo stogas atrodytų išskirtinis? Su kvadratine Galeco STAL² lietaus sistema Jūsų namo stogas bus papuoštas ir išsiskirs iš kaimyninių namų. Ši lietaus nuvedimo sistema puikiai tiks net prie modernaus dizaino ir minimalistinės architektūros.

Kvadratiniai metaliniai Galeco STAL² latakai ir lietvamzdžiai pradėti gaminti tik 2015 metais, todėl jų kokybė jau išbandyta. Įmonė Galeco jau daugelį metų gamina įvairius latakus ir lietvamzdžius, jų gaminių kokybė yra aukščiausio lygio, todėl mūsų įmonė ir pasirinko šį gamintoją.

Dėmesio! Įsigijus šią lietaus sistemą, pas Jūs nemokamai atvyks montavimo specialistas ir apmokys Jūsų meistrus. Jūs turėsite idealiai sumontuotą sistemą

Papildomos sąlygos: nemokamas tik vienas vizitas objekte, vizitas užtruks ne ilgiau kaip 2 valandas, pasiūlymas galioja tik Lietuvoje, minimalus užsakymo kiekis 12m latakų. Persikėlimas keltu ir atvykimas į Kuršių neriją kainuos papildomai.  

kvadratinis latakas ir lietvamzdis galeco stal2

Kuo ypatingi metaliniai kvadratiniai Galeco STAL² lietvamzdžiai ir latakai?

  • Lietaus sistema sukurta taip, kad nesimatytų latako laikiklių.
  • Latakų kampai yra užapvalinti, todėl jais lengvai nuteka lapai, spygliai ir kiti nešvarumai.
  • Dėka latako jungties su specialia guma, latakų sujungimai tampa ilgaamžiai.
  • Priekinė latako uždanga sukurta taip, kad ne tik iš priekio uždengtų laikiklius, bet ir iš apačios lengvai prie jos prisijungtu pakalimas.

SMULKESNĖ INFORMACIJA

Galimos spalvos: juoda (∼Ral9005), grafitinė (∼Ral7015). Užsakymo įvykdymo terminas terminas 2-4 savaitės, ne sezono metu- gali būti ir ilgesnis. Todėl nepalikite lietaus sistemos klausimo paskutiniai dienai. Pasirinkus šią lietaus nuvedimo sistemą, reikia paskirti biudžetą apie 49€/m’.

Kvadratinės Galeco STAL2 lietaus nuvedimo sistemos elementai

kvadratinis latakas
ilgas latako laikiklis
nuolaja latako
kvadratinis lietvamzdis
lietvamzdžio alkūnė
lietvamzdžio jungtis
kvadratinio lietvamzdzio laikiklis
latako dangtelis
kvadratinio lietvamzdzio laikiklis
vidinis latako kampas
kvadratine lietaus nuvedimo sistema

Atsakysiu į visus techninius klausimus, susijusiu su šią lietaus nuvedimo sistema. Drąsiai man skambinkite mob.+37065629133 arba rašykite [email protected]

Eugenijus Mačiukas

Įvertinkite šio puslapio informaciją

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Skambinti