+370 656 29133 info@stogodanga.lt

Nestandartiniai skardos gaminiai

SKARDOS GAMINIAI PER KELIAS DIENAS

INFO@STOGODANGA.LT ARBA 8 656 29133 Tiesiog nupaišykite ką reikia pagaminti, nufotografuokite ir atsiųskite mums. Mes operatyviai pagaminsime.

Kas yra vėjalentė?

Kas yra lietskardė?

Kas yra kraigas?

Kas yra įlaja?

SKARDINIŲ PARAPETŲ MONTAVIMAS

SKARDOS LANKSTINIAI GAMINAMI KAUNE

Mes turime galimybe gaminti skardos gaminius iki 4m ilgio detalėmis. Kadangi staklės stovi Kauno mieste, o gaminiai gali būti 4m ilgio, turėkite omenyje, kad reikės organizuotis gana ilgą transportą.

Taip pat mes Kaune turime ir segmentines stakles, su kuriomis galime pagaminti labai sudėtingų formų skardos gaminius: alkūnes, dėžutes, kamino kepures ir pan.

Skardos lankstiniams naudojama stogams skirta lygi skarda su polesterio arba puralo padengimu. Turime labai didelį lygios skardos spalvų pasirinkimą.

Mes neturime standartinių skardos gaminių, todėl kiekvienas skardos lankstinys gaminamas individualiai pagal Jūsų užsakymą. Juk kiekvienas stogas yra individualus ir labai gaminius pritaikyti būtent prie Jūsų stogo formos.

Skardos lenkimo kaina 0.7€/m'+pvm. Jei skardos lankstinys turi 3 lenkimus, jo pagaminimas kainuos 2.1€/m'. Dar papildomai reikės paskaičiuoti lygios skardos išeigą, o ji priklausys nuo lankstinio pločio ir jo ilgio.

Įvertinkite šio puslapio informaciją
(13 balsai, vidurkis: 4,69 iš 5)
Loading...

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Įveskite telefoną ir mes perskambinsime

Įveskite savo telefono numerį ir susisieksime su Jumis 3-jų darbo valandų bėgyje.

Ačiū. Su Jumis bus susisiekta poros valandų bėgyje.
Skambinti