Difuzinės Plėvelės

Premium klasės „Tyvek®“ difuzinės plėvelės, kurios yra išskirtinai stiprios ir ilgaamžės

Garo Izoliacinės plėvelės

Premium klasės garo izoliacinės plėvelės puikiai tinkančios A, A+ ir A++ klasės namams

Sandarinimo medžiagos

Ypatingai stiprios sandarinimo medžiagos, kurios pasižymi savo ilgaamžiškumu ir sandarumu

TYVEK stogo plėvelės ir priedai

DuPont produkcija pasižymi aukščiausia kokybe. Stogo plėvelės gaminamos Liuksemburge. Tai aukščiausios klasės statybose naudojamos sandarinimo medžiagos, kurios tiks A ir A+, bei A++ klasės namams.

Kuo ypatingi TYVEK produktai?

Liuksemburge gaminami statybiniai sandarinimo ir izoliavimo produktai, kurie pasižymi aukštesne kokybe nei reikalauja ES statybos įstatymai. Šie produktai puikiai tiks A, A+ ir A++ klasės namams. 

Savybės:

  • „Tyvek®“difuzinės membranos turi 6-8 kartų storesnį funkcinį sluoksnį nei kitos, daugiasluoksnės plėvelės.
  • Galima kloti tiesiai ant apšiltinimo sluoksnio.
  • Atlikus tyrimus nustatyta, kad „Tyvek®“ parametrai, nusakantys nelaidumą vandeniui,  žymiai geresni už kitų gamintojų difuzines plėveles, todėl užtikrinama ilgaamžė apsauga.
  • „Tyvek®“ difuzinės plėvelės pagamintos iš 100 % UV spinduliuotei ir karščiui atsparaus stabilizuoto aukšto tankio PE, užtikrinančio didžiausią atsparumą ir ilgaamžiškumą.
  • Sandarinimo juostų temperatūrinis panaudojimo diapazonas nuo -400C iki +1000C.

Pasirinkus „Tyvek®“ produkciją būsite ramūs dėl savo namo ilgaamžiškumo ir sandarumo.

DuPont™ Tyvek® membranos ilgaamžiškesnės

Kaip išsirinkti difuzinę plėvelę

Paprastas ir aiškus patarimas

Šį klausimą užduoda kiekvienas žmogus besistatantis A, A+ ar A++ klasės namą. Iš tiesu atsakymas paprastas: rinkitės pagal difuzinės plėvelės funkcinio sluoksnio storį.

Difuzinių membranų veiklioji medžiaga yra funkcinis sluoksnis, kuris ir nulemia pagrindines savybes: išleisti garui iš pastato ir neleisti patekti vandeniui į pastato konstrukciją. Kuo funkcinis sluoksnis storesnis, tuo difuzinė plėvelė kokybiškesnė.

Daugelyje rinkoje esančių membranų funkcinis sluoksnis, geriausiu atveju yra nuo 20-40 mikronų, o tuo tarpu Tyvek PRO 175 mikronai, o Tyvek Supro 220 mikronai.

Kodėl reikia storo funkcinio membranos sluoksnio? Plonas funkcinis sluoksnis greitai pasižeidžia, mažai atsparus UV, trumpai tarnauja stoge ir difuzinė membrana neatlieka savo funkcijos.

Kodėl atsiranda nesusipratimai renkantis difuzines plėveles?

Todėl, kad dažnai sumaišomi du dydžiai: gramatūra ir funkcinio sluoksnio storis. Pačios difuzinės plėvelės storis (gramatūra g/m2) yra aktualus tik montavimo metu, kad meistrai klodami membranos nesuplėšytų.

Uždengus stogo konstrukciją svarbiausią funkciją atlieka funkcinis membranos sluoksnis.

Ar įmanoma pačiam išmatuoti ar pamatyti funkcinį difuzinės membranos sluoksnį? Deja, pamatyti ir išmatuoti pačiam žmogui neįmanoma, bet jis turėtų būti parašytas produkto aprašyme. Reikėtų žinoti, kad jo storis turėtų būti nuo 175 mikronų, kai difuzinė plėvelė montuojama į stogo konstrukciją.

Įvertinkite šio puslapio informaciją

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Skambinti