Ši Galeco lietaus nuvedimo sistema yra pati populiariausia. Latakai, iš kitų gamintojų, išsiskiria savo unikalia forma, kuri neleidžia peršokti vandeniui per kraštus. Lietvamzdžių ir latakų vidinė ir išorinė dalis padengta ilgaamžiu pural padengimu. Savo sandėlyje pastoviai laikome 4 pagrindines spalvas, todėl užsakymas Jums sukomplektuotas labai greitai.

Tai vienintelė kvadratinė lietaus nuvedimo sistema, kurios laikikliai slepiami po specialiu skardiniu profiliu. Su šiais latakais namo stogas bus ne tik bus išskirtinis, bet ir atrodys moderniai. Latakų kampai yra užapvalinti, todėl juose beveik nesilaikys nešvarumai (lapai ir spygliai). Galeco šią sistemą, po ilgų bandymų ir testavimų, pradėjo gaminti tik 2015 metais, todėl tai yra tikra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Tai vienintelė lietaus nuvedimo sistema, kuri montuojasi namo sienoje. Dėka šios Galeco lietaus nuvedimo sistemos architektams atsirado daugiau laisvės, kuriant unikalaus dizaino namus. Visa lietaus sistema sukurta taip, kad būtų ne tik lengva ją montuoti, bet ir prižiūrėti. Vidinis latakas pagamintas iš specialios cinkuotos skardos, o lietvamzdis- iš ilgaamžio plastiko.

lietaus nuvedimo sistemos
Įvertinkite šio puslapio informaciją

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Skambinti