Plieniniai stogai

Prekiaujame tik vokiečių ir skandinavų gamintojų skardomis. Pateiktos kainos galioja užsakant mažiausiai 100 m2. Dėl mažesnės apimties užsakymų, prašome kreiptis individualiai.

Užsakymus vykdome visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui stogas pristatomas su kranu, todėl rankomis skardos lakštų nešioti nereikės.

Profiliuota skarda

Venezi
Plieninis čerpinis profilis

Venezi

Poly danga
6.9 € / m2
Purall danga
10 € / m2
Charakteristikos
Klasika
Plieninis čerpinis profilis

KLASIKA

Poly danga
6.5 € / m2
Purall danga
9 € / m2
Charakteristikos
tp20
Plieninis trapecinis profilis

TP20

Poly danga
6.4 € / m2
Purall danga
8.9 € / m2
Charakteristikos

Klasikiniai stogai

Užvalcuojamas klasikinis
Profilis

Užvalcuojamas klasikinis

Poly danga
6,6 € / m2
Purall danga
9 € / m2
Charakteristikos
Uzspaudziamas klasikinis
Profilis

Užspaudžiamas klasikinis

Poly danga
8.3 € / m2
Purall danga
10.3 € / m2
Charakteristikos

Išskirtinės stogų ir sienų dangos

Turite klausimų? Sunku išsirinkti Jums tinkamiausią stogo dangą?

Mielai pasidalinsime savo per 15 darbo metų sukaupta patirtimi. Norėdami gauti nemokamą konsultaciją, užpildykite žemiau esančią anketą.

[honeypot vardas move-inline-css:true]

6 populiarūs teiginiai apie plieninę stogo dangą:

1. Plieninis stogas barška (kelia triukšmą) per lietų. Tiesa, kad skardiniai stogai barška, ypač klasikiniai profiliai. Bet tai puikiai išsprendžiama sumontavus mažiausiai 35cm apšiltinimo sluoksnį į stogo konstrukciją. Aš pats gyvenu po klasikiniu plieniniu stogu, kuris turėtų kelti didelį triukšmą, bet dėka 35cm akmens vatos sluoksnio aš lietų vos vos girdžiu tik per dideles audras.

2. Plieninis stogas labai įkaista. Iš dalies tai tiesa, tamsios spalvos plieninis profilis gali įkaisti iki 1000C. Bet turėkite omeny, kad po stogo danga turi būti ventiliuojamas oro tarpas, per kurį turi būti ištraukiamas karštis.

3. Plieninis stogas kondensuojasi. Taip, tai visiška tiesa, bet tai puikiai išsprendžiama teisingai suformavus oro tarpą po skardine stogo danga. Suformavus oro tarpus ties lataku ir viršutinėje stogo konstrukcijoje, jūs leisite cirkuliuoti orui, kuris išdžiovins kondensatą. https://www.youtube.com/watch?v=1P8MSG0j8SA

4. Plieninis stogas nublunka arba nusilupa. Taip, tai tiesa, jei buvo parduota brokuota skarda. Lietuvos klimatui netinka skarda su plastizolio padengimu, šis storas (250mk) padengimas nusilupa nuo metalo.

Noriu pasidžiaugti, kad mano tiekėjas, su kuriuo dirbu nuo 2008m dar nepristatė skardos, kuri nusilupo ar nubluko. O kaip manote, kiek spalvai garantiją suteikia besabestinio šiferio ar tikrų čerpių gamintojai? Deja, skaičiai labai maži.

5. Grybo formos stogams plieniniai stogai netinka, nes daug išsimeta. Iš dalies tai tiesa. Pasirinkus tikrų čerpių (molinių ar betoninių) ar beasbestinio šiferio stogo dangą, kvadratų reikės mažiau. Bet Jūs žymiai daugiau sumokėsite už tikrų čerpių ar šiferio originalius priedus ir rezultate Jūsų stogas kainuos daugiau nei su plienine stogo danga.

6. Plieninių stogų tvirtinimo sraigtai gali praleisti vandenį. Iš dalies tai tiesa, bet su stogais dirbu jau 16 metų ir per savo praktiką teko girdėti tik 2 atvejus, kai buvo persukami sraigtai. Mano patarimas, perkant skardinę stogo dangą:

A. Pirkite sraigtus iš stogo dangos pardavėjo, jis turėtų būti suinteresuotas, kad jo parduodama stogo danga būtų pritvirtinta su kokybiškais sraigtais.

B. Pirkite ne ilgesnius nei 28mm sraigtus. Tokiu atveju, po daugelio metų, jei jau jie pradės leisti drėgmę, bus galima įsukti ilgesnius sraigtus.

C. Nemontuokite ant per žemo nuolydžio skardinės stogo dangos. Minimalūs nuolydžiai:

Čerpinis profilis -140
Trapecinis profilis – 110
Klasikinis profilis -70