METALINĖ PUSAPVALĖ GALECO LIETAUS SISTEMA

galeco metalinis latakas

Galeco apvalūs metaliniai latakai ypatingi dėl savo specialios formos, kuri neleidžia peršokti vandeniui. Šiuo metu rinkoje nežinau nei vienos metalinių latakų firmos, kuri turėtų tokią unikalią formą.

Metaliniai pusapvaliai latakai gaminami iš 0,6mm storio suomiško plieno ir padengiami puralo padengimu iš abiejų pusių. Šie latakai ypač atsparūs aplinkos poveikiui.

Visi latakai ir lietvamzdžiai užklijuojami apsaugine plėvele, kad transportuojant nesusibraižytų.

galeco metaliniai latakai

Lietaus sistemos kainos pateiktos čia: kainininkas. Kainos yra rekomendacinio pobūdžio ir gali keistis be atskiro įspėjimo. Iš patirties galiu pasakyti, kad lietaus sistema maždaug kainuoja 10€/m’ (su laikikliais ir visais priedais). Bet daug kas priklauso ir nuo namo sudėtingumo. Kuo daugiau stogo kampų, tuo daugiau gali didėti kaina už metrą.

galeco visa sistema

4 kokybiškų latakų savybės

4 kokybiškų latakų savybės

Galeco metalinė lietaus nuvedimo sistema

stogodanga.lt GALECO metalinė lietaus sistema

Šią lietaus sistemą sandėliuojame pas save įmonėje (net penkias spalvas), todėl viską sukomplektuosime operatyviai. Skambinkite man 865929133 arba rašykite [email protected]

Eugenijus Mačiukas

 

GALECO latakų ir lietvamzdžių montavimas

GALECO metaliniai latakai tvirtinami prie pakalimo priekinės lentos. Latako laikiklius montuokite tokiame lentos aukštyje, kad čiuoždamas nuo stogo sniegas neišlaužytų latakų.

latako montavimas

Tarp metalinių latako laikiklių turi būti ne mažesnis nei 80cm tarpas. Galeco lietaus nuvedimo sistemos vidiniai ir išoriniai latako kampai yra su guminėmis tarpinėmis, todėl užsakinėti latako jung
čių nereikės. Latako laikiklis gali būti nutolęs nuo latako kampo ne daugiau kaip 15cm.

Kai nėra stogo pakalimo, lietvamzdis su nuolaja jungiamas per movą. Kai stogas yra su pakalimu, lietvamzdis su nuolaja jungiamas per dvi alkūnes.

latako kampas

Du lietvamzdžiai tarpusavyje sujungiami per movą. Lietvamzdžio apačioje montuojama alkūnė, ji turi būti nutolusi nuo žemės per 20 cm.

lietvamzdis ir alkūnė
Įvertinkite šio puslapio informaciją

Lankytojai iš šio puslapio taip pat lankėsi


Skambinti